Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Tarih: 25 Ekim 2016 | Ziyaret: 1.769 Kez
Ofis Taşıma, İstanbul Ofis Taşımacılığı

Özdilek Nakliyat olarak İstanbul Ofis Taşıma hizmeti sunmaktayız. İstanbul İşyeri ve Ofis Taşımacılığı alanında uzman olan firmamız bünyesinde uzman ekip barındırmaktadır. Geniş araç parkımız ve alanında deneyimli personel kadromuz ile her türlü ofis ve büro taşımacılığı alanında kaliteli referanslarımız mevcuttur. Bir çok holding ve bir çok bankanın taşımacılığı işlemleri yıllardır tarafımızda sürdürülmektedir.

 

İstanbul Ofis Taşıma Firması

İstanbul Ofis Taşıma Firması olarak İstanbul Anadolu Yakasında Ofis Taşıma, Büro Taşıma, İş yeri Taşıma, Şirket Taşıma, Holding Taşıma, Firma Taşıma iş ve işlemlerini büyük bir itina ile yapmaktayız. Ekibimiz bünyesinde yer alan Mobilya Ustalarımız bürolarda yer alan evrak dolapları çekmeceler, masalar ve diğer ahşap demirbaşların taşınma esnasında zarar görmesini engellemek maksadıyla ambalaj ve paketlemesini yapmaktadırlar. Taşınma Öncesinde mobilyalarınız de monte edilip taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Ardından taşınma işlemi nakliyat ekibimiz eşyalarınızı önem sırasına ve kırılacak eşya çeşidine göre stoklamayı gerçekleştirmektedirler.

 

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmeti

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmeti bütün çalışmalarımızda sunduğumuz bir hizmet olup, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan bütün bölgelerimizde Şehiriçi nakliyat bölgelerimizde sunmaktayız. Bunun yanında İstanbul dışından gelecek ve sevkiyatı nakliyesi gerçekleştirilecek olan Firma ve Şirketler için de Türkiye geneli bütün bölge ve illere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İstanbul Ankara Ofis Taşıma, İstanbul İzmir Ofis Taşıma, İstanbul Bursa Ofis Taşıma, İstanbul Kocaeli Ofis Taşıma, İstanbul Ankara Ofis Taşıma, İstanbul Diyarbakır Ofis Taşıma, İstanbul Erzurum Ofis Taşıma, İstanbul Ordu Ofis Taşıma gibi daha bir çok il ve bölgede hizmetinizdeyiz.

 

Bir önceki yazımız olan Asansörlü Taşımacılık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.