Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Tarih: 25 Ekim 2016 | Ziyaret: 1.515 Kez

Sigortalı Nakliyat hizmeti Özdilek evden eve nakliyat firmamız tarafından müşterilerimizin yararına sunduğumuz bir uygulama olup talep halinde bütün taşımacılık işlerimizde uygulamaktayız. Sigortalı Nakliyat hizmetimizi genel anlamda İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan ilçelerimizde uygulamakla beraber, Şehirler Arası Nakliyat işlerimizde de kullandığımız bir yöntemdir.

 

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Sigortalı Nakliyat yapılan Evden Eve Nakliyat veya Taşıma işlemlerinde taşıma esnasında oluşabilecek olumsuzluklar için önceden tedbir almak, oluşabilecek olumsuzluklar neticesinde müşteri zararlarının sigorta kapsamında karşılanması işlemidir. Sigortalı Nakliyat kapsamında eşyalar değerinin de üzerinde bir fiyat ile güvence altına alınmaktadır. Doğabilecek olumsuzluklar Sigorta kapsamında müşterilerimizin yararına karşılanmaktadır.

 

İstanbul Sigortalı Nakliyat

İstanbul Sigortalı Nakliyat hizmetimiz Ümraniye evden eve nakliyat , Kartal, Maltepe, Kadıköy ilçeleri başta olmak üzere öncelikli olarak Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat bölgesi sonra sırasıyla Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat bölgesi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat illeri gelmektedir. İstanbul’da Şehiriçi taşımacılık işlemlerinde Sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firma yok denecek kadar azdır. Özdilek Nakliyat firmamız farklıyla eşyalarınız eviniz emek vererek aldığınız eşyalarınız Sigorta Teminatımız kapsamında güvence altındadır.

 

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi

Taşıma işlemini yapacağımız müşterilerimiz ile güz yüze yapılan görüşmelerde Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi imzalamaktayız. Yapılan sözleşme kapsamında eşyaların yaklaşık değerleri ve eşyaların zarar görmeyecek şekilde taşınmasını ön gören taşınma planı hazırlanmaktadır. Yapılan taşınma planına ek olarak eşyalarda taşınma öncesi zarar veya deformeler not edilmektedir. Böylece eşyaların taşınma öncesi ve sonrası oluşabilecek zarar tespiti daha rahat bir şekilde yapılmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşıma başlıklı makalemizde İstanbul Ofis Taşıma, Ofis Taşıma Firmaları ve Ofis Taşıma İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.