Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Tarih: 25 Ekim 2016 | Ziyaret: 1.822 Kez

Özdilek Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması olarak Taşıma iş ve işlemlerimiz öncesi yapılacak işleri koordine etmek ve kolaylaştırmak adına bir dizi işlem yapmaktayız. Bu işlemlerimizden sadece bir tanesi olan Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz bütün nakliyat işlemlerimizde geçerlidir. Özdilek Evden Eve Nakliyat firmamız nakliyat süresinde yapılacak ön incelemeler için ayrıca bir ücret talep etmez.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Nedir?

Ücretsiz Ekspertiz Hizmet taşıma ve nakliyat öncesi sevkıyatı yapılacak olan eşyaların ön incelemesinden ibaret olup, söz konusu yapılacak olan ön inceleme neticesinde nakliyat planı çıkarılmasına vesile olmaktadır. Bu işlem Özdilek Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

 

Ekspertiz Hizmeti Nasıl Yapılır?

Ekspertiz Hizmeti taşıması yapılacak olan eşyaların yerinde görülmesi ve incelenmesidir. Ekspertiz arkadaşımız gözetiminde önceden nakliyatı yapılacak olan eşyalar görülür eşyaların adet sayısı ve büyüklüğüne farklı ebatlarda Evden Eve Nakliyat aracımız ayarlanır. Yine aynı şekilde ev yüksekliğine göre binanın kat yüksekliğine dilerseniz şartlara göre Asansörlü Evden Eve Nakliyat aracımızı da görevlendirmekteyiz. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sayesinde planlı, programlı ve sıfır hata ile eşyalarınızın güvenliği göz önüne alınarak tamamen sizin yararınıza tedbirleri almaktayız ve gerekli tedbirleri alacağımızı da gönül rahatlığıyla taahhüt etmekteyiz. Söz konusu taşıma nakliyat işlemlerinde doğacak bütün sorumluluğu kabul etmekteyiz.

 

Bir önceki yazımız olan Ambalaj ve Paketleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.